KONST / Litografier / Färglitografi 7775136
nr 777 5136
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi , Lena A Linderholm (f. 1947), dedikerad och signerad, 53x39
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 september 2012
kl 17:58:58
16/9 14:28:58
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm